Silver partner
7
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4312
Останній візит на сайт
3 дні тому

Продаж квартир (1)

  • 137 900 $
    1 642 $/м²

    Лесі Українки вул., 74-А

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Парк Пам‘яті ЖК Акварелі
    3 кімнати
    84 / 54 / 11 м²
    поверх 7 з 10
    2013 рік побудови
    2 тиж. тому
    Пропонується до продажу сучасна квартира з якісним дизайнерським ремонтом у популярному житловому комплексі «Акварелі». вул.Л.Українки , 74а, Київська обл., Бучанський р-н. Площа квартири: 84м2; Площа кухні: 11 м2. Поверх: 7/10, є ліфт. Ціна: 137 900$ без комісії для покупців, документам право власності більше 3-х років. Мінімальні податки. Квартира в центрі м. Вишневе. Дуже зручне планування, квартира виходить на дві сторони. Є засклена лоджія. Роздільний санвузол. Меблі, техніка. Зроблений якісний дизайнерський ремонт, робили для себе. У домі є генератор та власна котельня Розвинута інфраструктура: Школи та дитячі садки, лікарня, супермаркети, аптеки, кафе та ресторани, зупинка громадс...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.